Služby

Nabízím Vám kompletní zlatnické služby, poradenství a opravy. Splním Vaše přání a poskytnu vám maximum z mých zkušeností.

Výroba šperků na zakázku

Specializuji se především na výrobu šperků na zakázku. Můžu jakkoliv upravit šperk z nabídky nebo zhotovit originál podle Vašeho připraveného návrhu, přesně na míru.

Button Text

Zásnubní a snubní prsteny

Přejete si potvrdit výjimečnost zásnub zcela originálním zásnubním prstýnkem, do něhož vtisknete své vyznání lásky i osobitý styl? Toužíte mít snubní prsteny, které nikde nekoupíte? Precizně zhotovím pro Vás zásnubní a snubní prsteny z těch nejlepších materiálů.

Button Text

Opravy a úpravy šperků

Máte-li šperk, který je poničený či přetržený, potřebujete upravit šířku prstenu, nebo nevíte, co s vypadlým drahým kamenem, kontaktujte mne. Vaše šperky rád opravím.

Button Text

Čištění a leštění šperků

Šperky, které svěříte do mé péče, získají v krátké době opět svůj původní lesk a požadovanou krásu. Leštění je zákrokem, který je zároveň nezbytným úkonem po každé větší zlatnické opravě.

Button Text

Výkup zlata a drahokamů

Ocením zlato, které pro vás nemá hodnotu. Vyznám se v historické, umělecké a tržní hodnotě zlatých předmětů a šperků.

Button Text

3D modelace šperků

Nabízím zpracování návrh šperku pomocí počítačového softwaru do 3D modelu. Výhodou počítačového 3D modelu je ten, že se s ním dá velmi snadno hýbat a ladit šperk do té doby, než je pro Vás dokonalý.

Button Text

neváhejte mě kontaktovat, rád se vám budu věnovat

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.